Medewerkers die dagelijks of incidenteel vakkundig eenvoudige werkzaamheden met een reachtruck uitvoeren. Volgens de Arbowet is de werkgever verplicht om personen die werken met gevaarlijke werktuigen, voldoende instructie te geven om veilig te kunnen werken. Reachtrucks vallen hier ook onder. Het is noodzakelijk dat een chauffeur van een heftruck goed op de hoogte is van de veiligheids- en bedrijfsvoorschriften.
Medewerkers die dagelijks of incidenteel vakkundig eenvoudige werkzaamheden met een reachtruck uitvoeren.
Blended Learning is een combinatie van e-learning (een internet-lesprogramma) met een dagdeel praktijk. Met het e-learning programma bereiden cursisten zich in hun eigen tempo en op een door hen zelfgekozen tijdstip en plaats voor op de praktijktraining. Cursisten worden toegelaten tot de praktijktraining als zij het toelatingscertificaat van het E-learning programma hebben behaald.
Na afloop van de cursus ontvangt u een certificaat en pasje welke 5 jaar geldig is.
Meer informatie? Neem contact met ons op via telefoonnummer 0493-782287 of per mail via info@otc-someren.nl.
De training zal uit enkel uit praktijk bestaan. De voorbereidende theorie wordt behandeld in de e-learning en gelijktijdig afgetoetst in de e-learning. De volgende onderwerpen worden o.a. in het theoriegedeelte;
De praktijk training bestaat uit praktijk instructie en onderhoud/inspectie.
De basis cursus wordt afgesloten met een praktijkexamen in de vorm van een vaardigheidstoets.
In de e-learning zit een theorie examen inbegrepen. Tijdens de training worden vaardigheden afgetoetst.
Thuisstudie: 2 - 4 uur
(Zater)dagopleiding: 3,5 uur
Avondopleiding: 3,5 uur
Onze opleidingen en trainingen worden aangeboden in de avonduren en overdag. De avondopleiding start om 18.30 uur tot 22.15 uur (inclusief een pauze van 15 minuten). De (zater)dagopleiding start om 08.30 uur tot 12.30 uur (inclusief een koffiepauze).
€ 189.0
4 uur
Startdatum | Variant | Locatie | Planning | Inschrijven |
---|