Vragen of afspraak maken?

Stuur ons een bericht op Whatsapp

BHV-cursus in Valkenswaard

Woon of werk je in Valkenswaard en zoek je een betrouwbare aanbieder voor een BHV cursus? OTC Veiligheidscentrum in Someren ligt op korte afstand van Valkenswaard en is uitstekend bereikbaar vanuit wijken als Dommelen, Hoge Akkers en Turfberg. Daarnaast bieden we ook de mogelijkheid om een BHV cursus in Valkenswaard op locatie te organiseren, bijvoorbeeld bij jouw bedrijf. Zo combineer je gemak met kwaliteit.

0493 782 287     Neem contact op

Wat leer je tijdens een BHV training in Valkenswaard?

Een BHV training is bedoeld voor medewerkers die snel en doeltreffend moeten handelen bij incidenten zoals brand, ongevallen of een evacuatie. Tijdens de cursus leer je onder andere:

  • Hoe je moet reanimeren en een AED gebruikt
  • Hoe je een beginnende brand blust
  • Hoe je eerste hulp verleent bij verwondingen
  • Hoe je veilig ontruimt

Elke organisatie is verplicht om BHV’ers aan te stellen. Met een BHV opleiding in Valkenswaard zorg je ervoor dat jouw bedrijf voldoet aan de wet- en regelgeving en dat je collega’s en klanten in veilige handen zijn.

Onze examenlocatie nabij Valkenswaard

De meeste deelnemers uit Valkenswaard kiezen voor onze goed uitgeruste locatie in Someren-Eind. Hier beschikken we over ruime leslokalen, moderne oefenruimtes en gratis parkeergelegenheid.

Tijdens de cursusdagen zorgen wij voor koffie, thee en een verzorgde lunch. Onze instructeurs hebben jarenlange praktijkervaring en staan garant voor een leerzame en interactieve dag.

BHV cursussen bij OTC Veiligheidscentrum

Bij OTC bieden we verschillende vormen van BHV opleidingen aan:

  • BHV basis – voor medewerkers die starten als bedrijfshulpverlener en willen leren hoe ze adequaat kunnen handelen bij calamiteiten.
  • BHV herhaling – houd kennis en vaardigheden jaarlijks up-to-date met deze praktijkgerichte opfriscursus.
  • BHV ploegleider – speciaal voor BHV’ers die de coördinatie en aansturing van het team op zich nemen.
  • Ontruimingsoefening – train realistische evacuaties op de werkvloer en verbeter de voorbereiding van je team.
  • Table top oefening – oefen beleidsmatig met gesimuleerde noodscenario’s en verbeter de besluitvorming binnen het crisisteam.

Diverse van deze cursussen zijn inclusief een e-learning (blended learning), op deze kun je flexibel je tijd indelen.

Wat kost een BHV training in Valkenswaard?

De kosten van een BHV cursus in Valkenswaard variëren afhankelijk van het type training. Onze BHV basisopleiding start vanaf ongeveer €215,- per persoon. Deze prijs is inclusief lesmateriaal, lunch en certificering. Vraag gerust een offerte aan voor een op maat gemaakte training of een groepsinschrijving.

BHV cursus op eigen locatie

Wil je liever een BHV cursus op eigen locatie in Valkenswaard organiseren? Dat kan! Onze instructeurs komen graag naar jouw bedrijf om de training op maat te verzorgen. Dit bespaart reistijd en maakt het mogelijk om de inhoud volledig af te stemmen op jouw werksituatie.

BHV cursus volgen bij OTC Veiligheidscentrum in Someren?

Kies je voor een BHV training bij OTC Veiligheidscentrum, dan kies je voor deskundige begeleiding, realistische praktijkoefeningen en persoonlijke aandacht. Volg de BHV cursus in op je eigen locatie in Valkenswaard of bij ons in Someren-Eind. Bekijk het aanbod of meld je direct aan.

Vragen? Neem dan gerust contact op via 0493 782 287. Wij helpen je graag verder!

0493 782 287     Neem contact op

Veelgestelde vragen

BHV staat voor bedrijfshulpverlening en burgerhulpverlening. Een BHV’er is binnen een organisatie verantwoordelijk voor het verlenen van eerste hulp bij ongevallen, het bestrijden van beginnende branden, en het begeleiden van evacuaties bij noodsituaties. Een BHV’er zorgt dus voor een veilige werkomgeving en snelle actie bij incidenten.

Bij de BHV training oefen je de vaardigheden die nodig zijn voor een bedrijfshulpverlener. Denk hierbij aan reanimeren, een AED gebruiken, beginnende brand bestrijden en een pand ontruimen.

Ja, volgens de Arbowet moet iedere werkgever ervoor zorgen dat er voldoende opgeleide BHV’ers binnen het bedrijf aanwezig zijn. Hoeveel BHV’ers nodig zijn, hangt af van het type bedrijf, de grootte en de risico’s. In een RI&E komt naar voren hoeveel dit voor jou bedrijf zijn.

Dit is afhankelijk van het type cursus. Een BHV herhalingscursus is bij OTC Veiligheidscentrum al te boeken vanaf € 169,- De exacte kosten voor een BHV cursus zijn afhankelijk van het type cursus en de groepsgrootte.

Onze praktijk- en examenlocatie bevindt zich in Someren-Eind, Noord-Brabant. Het adres is Trasweg 9, 5712 BB Someren-Eind. Goed bereikbaar vanuit Eindhoven en omgeving.

Ja, wij bieden in-company BHV-cursussen aan. Onze instructeurs komen naar jouw bedrijfslocatie en stemmen de training af op jullie werkomgeving en risico’s. Ideaal voor teams of organisaties die samen willen trainen. Er zijn wel wat voorwaarden aan de locatie en groepsgrootte. Neem voor meer informatie contact met ons op.

Een BHV-certificaat is 1 jaar geldig. Na elk jaar kun je een BHV herhaling cursus volgen.

De wet geeft geen vast aantal BHV’ers dat een bedrijf moet hebben. De grootte van de BHV-organisatie wordt bepaald op basis van maatgevende scenario’s. Dit wordt bepaald aan de hand van de Risico Inventarisatie & Evaluatie (RI&E) en is bedrijfsspecifiek.

Dat is zeker mogelijk. Meerdere keren per maand organiseren we BHV cursussen met open inschrijving.

Neem contact op met Heidi

Heb je nog vragen of wil je een afspraak maken? Neem dan contact met ons op.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
  • Door gebruik te maken van het contactformulier ga je akkoord met de verwerking van je persoonsgegevens volgens onze privacyverklaring